history-img
Rok 1996

Vznik spoločnosti.

Spoločnosť HS–PLUS s.r.o. bola založená v roku 1996. Rok neskôr sa stala autorizovaným dílerom vozidiel KIA na Slovensku. Sústavným modernizovaním, zdokonaľovaním a napredovaním sa zo spoločnosti HS-PLUS s.r.o. aj napriek skromného začiatku stal jeden z najväčších autorizovaných dílerov KIA na Slovensku Poloha spoločnosti mimo rušného prostredia umožňuje dokonalé sústredenie a výber toho správneho modelu pre Vás.

history-img
Široká ponuka

Ponúkame komplexné služby.

Široká ponuka skladových vozidiel pre uspokojenie potrieb aj toho najnáročnejšieho zákazníka takmer okamžite. Komplexné služby na jednom mieste pre dosiahnutie čo najvyššej miery komfortu pre zákazníka Pneuservis, lakovnícka dielna, klampiarska dielňa, diagnostická linka = kompletná starostlivosť o Vaše vozidlo.

history-img
Priority

Zákazník na prvom mieste.

Počas čakania na opravu vozidla môže zákazník využiť našu oddychovú zónu s občerstvením a wifi pripojením na internet. HS-PLUS s.r.o. ako autorizovaný predajca a servis vozidiel značky KIA disponuje plne profesionálnym a vyškoleným personálom s individuálnym a nadštandardným prístupom ku každému zákazníkovi počas celého trvania predajného procesu, starostlivosti o zákazníka počas trvania záruky vozidla a komplexného servisu v prípade staršieho automobilu KIA. Tento prístup nám priniesol mnoho spokojných zákazníkov ktorí patria do rodiny KIA a každá návšteva servisu alebo showroomu sa rázom premení na priateľské stretnutie. Príďte sa presvedčiť aj Vy a stanete sa členom rodiny KIA !