• Rýchlejší a jednoduchší prístup k najnovšiemu softvéru bude prínosom pre zákazníkov
  • Funkcia over-the-air (OTA) je dostupná pre vozidlá Kia MY22 (modelový rok) a novšie


Majitelia najnovších modelov Kia teraz môžu využívať najnovšie funkcie infotainmentu rýchlejšie a jednoduchšie vďaka novej funkcii OTA (over-the-air). Funkcia OTA, ktorá je k dispozícii pre všetky modely Kia od MY22, poskytne vzdialený prístup k aktualizáciám bezdrôtovej navigácie a infotainmentu. To znamená, že aktualizáciu softvéru svojho vozidla si už zákazníci nemusia manuálne sťahovať cez oficiálny portál Kia Navigation Updater [https://update.kia.com/EU/SK/Main] alebo navštevovať predajcu Kia.

Na získanie technológie OTA je však potrebné urobiť najnovšiu aktualizáciu cez oficiálny portál Kia Navigation Updater [https://update.kia.com/EU/SK/Main] alebo navštíviť predajcu Kia. Po tejto aktualizácii bude OTA vo vozidla aktivovaná. V prípade, že bude za nejakýčas k dispozíciinováaktualizácia, bude ju možnéužurobiť aj cez OTA.

Najnovšia technológia OTA je dostupná pre všetky modely Kia MY22 a všetky nasledujúce modely vo všetkých európskych krajinách (vrátane Slovnska), ktoré podporujú Kia Connect. Technológia OTA poskytne jednoduchý prístup k aktualizáciám navigačného systému vozidla a infotainmentu a zároveň vyrieši všetky potenciálne softvérové chyby. Prvá aktualizácia OTA od Kia ponúkne celý rad špecifických vylepšení, vrátane novej témy ECO Design pre modely elektrických vozidiel, ktorá bola predtým dostupná len pre Kia EV6, nových skladieb Sounds of Nature, vylepšenej klimatizácie a vylepšeného ovládania klimatizácie sedadiel.

Funkcia OTA poskytuje zákazníkom dodatočný komfort a zároveň im šetrí čas, pretože navigačné a informačno-zábavné systémy sú automaticky aktualizované – nevyžadujú sa žiadne úkony. Toto je len jeden príklad toho, ako Kia vytvára základ pre vylepšené a bezproblémové pripojenie a prináša zážitok z jazdy tým, že svojim zákazníkom poskytuje najpokročilejšie technológie.